Voda a Kanál

Úprava vody je proces mnohých krokov od rozboru vody až po následnú pravidelnú údržbu zariadení. Cieľom je dosiahnuť úroveň kvality úžitkovej vody takú, aby nespôsobovala problémy pri polievaní, či praní (fľaky, mastnota, hdrza, vodný kameň) a dokonca dosiahnuť kvalitu vody na úrovni pitnej vody.

Pri voľbe jednotlivých zariadení na úpravu vody je dôležité dbať na ich správny technologický návrh. Neraz sa stáva, že zariadenia majú nepostačujúci prietok, takže výstupný tlak je v dôsledku neodbornosti veľmi malý.

U nás nájdete kompletný vodárenský a kanalizačný materiál, všetko Vám vieme doručiť až k Vám domov. Vonkajšie aj vnútorné kanalizácie, šachty a poklopy, drenáže a lapače, PE rúry a tvarovky.

Valvex SA je kvalita, spoľahlivosť a kreativita návrhov a technológií. Naša značka je uznávaná a oceňovaná v krajinách Európskej únie, krajinách Severnej a Južnej Ameriky a na Strednom východe. Aj značka Valvex si možno zaslúži reputáciu nie len na poľskom trhu, odkiaľ pochádza spoločnosť.

  • Výrobca spojok potrubia pro různé aplikace ...
  • Špecialisti na riešenia a problémov v oblasti opráv ...
  • Viac ako 70 rokov lídrom v oblasti kvality spojok z tvárnej liatiny ...
  • Vynálezca princípu svorných spojok

Prináša túžbu inovovať, flexibilitu a medzinárodnú víziu na globálny trh. Vyváža výrobky po celej Európe, Ázii, severnej Afrike a Južnej Amerike - vždy poskytujeme to najlepšie z hľadiska kvality.

AQUAMARK ako maloobchodná predajňa s čerpacou a sanitárnou technikou, armatúr, náhradných dielov a príslušenstva má v oblasti čerpacej techniky skúsenosti už od roku 1997. Postupom času sa pretransformovala na veľkoobchod s čerpacou technikou a na Slovensku zastupujeme značky ako Pumpeg, Omnigena, Aquapress, Cellfast, Leader Pumps, ...

OMNIGENA existuje od roku 1974. Po mnoho rokov je ich prioritou predaj vodných čerpadiel. Ponuka zahŕňa zariadenia pre poľnohospodárstvo, priemysel a domácnosti. Je zameraná na komerčné i inštalačné spoločnosti, ako aj priamo pre jednotlivých používateľov. Klientom poskytujeme profesionálne poradenstvo, atraktívne ceny a najkratšie dodacie lehoty. Mnoho rokov skúseností a vedomostí, ktoré nám umožnili vytvoriť vynikajúci názor na kvalitu našich výrobkov a sú zárukou spokojnosti našich užívateľov.