PROFIL FIRMY

Naša spoločnosť vznikla v roku 2008 s obchodným názvom Marek Kundravý – Twin-service s pôvodnou orientáciou prevažne na výstavbu a rekonštrukciu objektov.

Neskôr 3.mája 2013 zmenila právnu formu na dnešnú podobu Twin-service s.r.o., a vďaka svojim skúsenostiam, činnosť rozšírila o ďalšie oblasti. Na jej realizáciu využíva vlastné pracovné kapacity, vlastné materiálovo-technické vybavenie, prípadne spolupracuje s overenými dodávateľmi.

Spoločnosť sídli vo Vranove nad Topľou, kde má vlastné administratívne, prevázkové, skladové, výstavné priestory a od roku 2016 aj stavebno-predajné priestory.

Výhodou spoločnosti je úzka spolupráca s úspešnou špeditérskou spoločnosťou Bianca Trans, s.r.o., ktorá sídli v jej priestoroch, najmä v oblasti zabezpečenia promtného a spoľahlivého dodania objednaného tovaru.

Ideou spoločnosti,nie je len množstvo realizovaných stavebných diel a tvorba zisku, ale predovšetkých jej celková prosperita, dosiahnutá udržiavaním dobrého mena spoločnosti prostredníctvom neustáleho odborného rastu, dobrých obchodných a medziľudských vzťahov s našimi partnermi, zamestnancami a zákazníkmi. Ich nosným pilierom je vzájomná dôvera, maximálna spokojnosť, zabezpečovanie vysokého štandardu kvality, využívanie najnovších technologických poznatkov a efektívnych metód.

Spoločnosť Twin-service s.r.o. ponúka nasledovné služby:

• Predaj a realizácia betónových plotových systémov z okrasných tvárnic alebo veľkoplošných betónových dielcov vyrábaných techlológiou vybrolisovania so systémom klip-klap zámkov, betónových terasových, zámkových, plošných, systémových a vegetačných dlažieb, betónových obkladov, štiepaného kameňa, záhradnej architektúry a všetkých druhov murovacích tvárnic.

• Predaj a realizácia kamenného koberca ako prvotriednej úpravy betónových povrchov s prírodným vzhľadom v prevedení rôznych farieb a frakcií mramoru alebo dunajského štrku.

• Predaj a realizácia plotových systémov zo štvorhranných, zváraných a okrasných ohradových pletív, uzlových, farmárskych, chovateľských a rebierkových pletív, drôtov a brán.

• Predaj a realizácia záhradných gabiónových oplotení, ktoré sú vyrobené zo zváraných sietí, plnené prírodným kameňom.

• Predajňa TWIN STAVEBNINY s ponukou kompletného sortimentu stavebného materiálu renovovaných značiek, farieb a náterov pre ochranu a dekoráciu dreva, kovov, betónu, stavebného príslušenstva, náradia a ochranných pomôcok na Šafárikovej 601 vo Vranove nad Topľou.

• Kolorovacie centrum s poloautomatickým miešacím strojom na tónovanie širokého spektra farebných odtieňov fasádnych silikónových, silikátových a akrylátových omietok, interiérových a fasádnych farieb, a v neposlednom rade obľúbených mozaikových omietok z kamienkov.

• Peprava materiálu pomocou úžitkového vozidla CITROEN JUMPER (nosnosť 1100 kg) a nákladného auta Mercedes Benz Atego (nosnosť 6500kg), s možnosťou výkladky prostredníctvom mechanickej ruky do diaľky (nosnosť 1400 kg).

• Zemné a výkopové práce šmykom riadeným nakladačom CAT 262 D a minibagrom BOBCAT (vodovodné a kanalizačné prípojky, základy pre rodinné domy, pivnice, šachty, základy na oplotenie, inžinierske siete, úpravy terénu).

• Realizácia stavieb bytovej a občianskej vybavenosti (rodinné domy, bytové domy, školy, ostatné objekty) na kľúč alebo jeho čiastkových súčastí v zmysle individuálnych projektov.

• Vykonávanie všetkých druhov stavebných a remeselných prác, vrátane rekonštrukcií a drobných diel (sadrokartónové podhľady, stropy, poličky či priečky, obkladačské a pokladačské práce, rekonštrukcie bytových jadier, zatepľovanie fasád budov a striech, nanášanie hrubých, štukových, sádrových a iných omietok, realizácia vodoinštalačných, odpadových, kanalizačných a elektroinštalačných rozvodov a prípojok, atď.)

• Hydroizolačné činnosti objektov realizované špecializovanými odborníkmi (izolácia proti tlakovej spodnej alebo povrchovej vode, vysušovanie vlhkého muriva, vykonávanie drenáže a odvodňovania budov).