Kúpeľňe

Realizácie kúpeľní

Vane mali kedysi už egyptskí faraóni. Rovnako starí Rimania pochopili a ocenili pôžitok z osobnej hygieny a kúpeľníctvo začalo prekvitať ž v období starovekého Ríma. 

Dnes je kúpelňa miestom, kde nielen nachádzame telesnú očistu, ale robíme z nej miesto relaxu, pokoja a intímneho priestoru, ktorý nám pozdvihuje aj ducha.

Dnešná doba poskytuje nekonečné možnosti pre to, aby tá Vaša kúpelňa bola tým najkrajším miestom Vášho príbytku. 

Ak teda chcete, aby Vaša budúca kúpeľňa zhmotňovala Vaše sny, potom je Twin-service s.r.o.  tým najvhodnejším miestom pre Vás! Nájdete u nás vane, sprchové kúty, umývadlá, WC misy, kúpeľňový nábytok, zariadenie a doplnky do kúpeľne ako skrinky, zrkadlá, umývadlá a vodovodné batérie, ktoré ponúkame za výhodné ceny. 

SANITA

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych výrobkov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym pôsobením vo väčšine krajín Európy a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológii a kúpeľňovej keramiky.

výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a vyhotoveniu je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.  

Spoločnosť ROLTECHNIK bola založená roku 1991 a patrí k prvým spoločnostiam v regióne Východnej Európy v oblasti výroby a distribúcie sprchovacích kútov, akrylátových vaní, vaničiek a hydromasážnych zariadení. V súčasnosti spoločnosť vlastní 2 výrobné závody v Třebařově a Červenej Vode s výrobnými a skladovými priestormi o celkovej rozlohe 16.000 m2. 

avak sa zameriava sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodáva vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako jeden z vedúcich podnikov hygienických zariadení vyrába Hansgrohe výrobky najvyššej kvality v tvare a funkcii. Aby z nich mali zákazníci z celého sveta radosť čo najdlhšie. Latka pre značky Hansgrohe a Axor je položená vysoko: tak sa používajú výlučne kvalitné materiály vhodné pre pitnú vodu, ktoré boli dlhodobo testované. 

Svet KLUDI je predovšetkým o emocionálnom a funkčnom využití vody. KLUDI je skúsený odborník na kuchynské a kúpeľňové vodovodné batérie a príslušenstvo, sprchy, sprchové systémy, kúpeľňové doplnky a kompletné kúpeľňové riešenia. 

NOVASERVIS je popredný výrobca slovenských vodovodných batérií (METALIA) a kúpeľňových doplnkov(NOVATORRE) nielen v Českej republike, ale aj v strednej a východnej Európe. Široký sortiment významne dopĺňajú žiadané produkty ako inštalatérsky program NOVASERVIS, WC sedátka PRESTIGE, KANDRE, sprchovací program a tiež záhradný program DAYE. Naša spoločnosť má vo svojom portfóliu nielen vlastné výrobky, ale tiež produkty kvalitných zahraničných značiek FERRO, LA TORRE, NADIA RUBINETTERIE a ďalšie. 

Konkurenčnou výhodou spoločnosti SLOVARM sú dlhoročné skúsenosti odborných pracovníkov a zručnosť výrobného personálu v oblasti výroby armatúr. V kombinácii s unikátnymi technológiami na výrobu a spracovanie mosadze do finálneho produktu tvoria jeden z oporných pilierov odvetvového know how.  

Výrobky Alcaplast nachádzajú svoje uplatnenie ako v novostavbách, tak aj pri rekonštrukciách. Technickí odborníci firmy Alcaplast kladú dôraz na bezporuchovosť a spoľahlivosť všetkých výrobkov. Predtým než produkty Alcaplast opustia výrobný závod v Břeclavi, sú všetky testované na kvalitu. 

Vents vyrába krbové ventilátory, ventilátory (radiálne i axiálne) a vzduchotechniku, ventilátory do kúpelní, ventilátory do bytov, ventilátory do potrubia, ventilačné turbíny, vetracie mriežky plastové a kovové a příslušenstvo k ventilátorom a ventilačným systémom, až po reguláciu otáčok ventilátorov. Ponúkajú priemyslové ventilátory radiálne i axiálne, vhodné do dielní aj náročnějších prevádzok. 

Spoločnosť HACO SLOVAKIA s.r.o. Vám dlhodobo ponúka kvalitné vzduchotechnické výrobky z nerezového a plastového materiálu a taktiež kanalizačné prvky pre odvodnenie budov. Našou snahou je zabezpečiť výrobky z kvalitného UV stabilného materiálu. Všetky výrobky sú určené prevažne pre stavebníctvo.

OBKLAD

Spoločnosť LASSELSBERGER s.r.o. je najväčším výrobcom keramických obkladov a dlažieb v ČR a zároveň patrí k najväčším európskym výrobcom obkladových materiálov. LASSELSBERGER s.r.o. zachováva a rozvíja tradíciu českej značky RAKO, ktorá oslavila 130. výročia svojho vzniku. Vďaka segmentácii značiek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM pokrýva spoločnosť skoro všetky potreby zákazníkov v oblasti keramických obkladov. Každá značka má jasnú pozíciu pre jednotlivé cieľové skupiny a segmenty trhu. Ponúkame komplexné riešenie. 

Ceramika Paradyż vyrába vysokokvalitné keramické podlahové a obkladové dlaždice pre kuchyňu, kúpeľňu, obývaciu izbu a vonkajšie použitie, ako aj kameninu. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s ponukou keramických obkladačiek, kameniny, slinku a dekorácií. Bohatý dizajn a veľké množstvo navrhovaných zbierok vám umožní vybrať správny štýl dlaždíc pre akýkoľvek interiér.