BETÓNOVÉ VÝROBKY

S cieľom ponúkať svojim zákazníkom to najlepšie z pohľady kvality a ceny betónových výrobkov, spoločnosť sa stala zmluvným predajným partnerom českej spoločnosti Beton Brož s.r.o., ktorá má viac ako dvadsaťročnú tradíciu vo výrobe a predaji širokej škály cez tritisíc betónových výrobkov a radí sa medzi najkvalitnejších výrobcov v Čechách aj na Slovensku. Ide o výrobky z vysokokvalitného betónu, vyrábané jedinečnou špičkovou techlológiou výroby -vybrolisovaním. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči povoternostným vplyvom a zachovávaním svojho estetického a farebného vzhľadu, dlhou životnosťou, stálosťou a pevnosťou.

Sortiment betónových výrobkov rozširujú produkty tradičného slovenského výrobcu CITY STONE DESIGN, s.r.o., ktoré spĺňajú mimoriadne nároky na kvalitu, estetiku a harmóniu. 

Svoje zastúpenie má aj spoločnosť Kraft Kalis ako 20-ročný najkvalitnejší slovenský výrobca betónových stĺpikov, štvorhranných pletív, zváraných a okrasných ohradových pletív, uzlových, farmárskych, chovateľských a rebierkových pletív, plotových zváraných systémov, drôtov, brán a príslušenstva. 

Firma Bruk-Bet, ktorá existuje od roku 1984, je jedným z popredných výrobcov betónových výrobkov v Poľsku. Bohatá ponuka výrobkov zahŕňa výrobky učené pre rôzne sektory stavebníctva a stavia ju, vzhľadom na veľkosť a rôznorodosť sortimentu, na čelo európskych firiem. Svoje výrobky firma aj prostredníctvom náspredáva mimo Poľska aj na Slovensko.

V sortimente betónových výrobkov ponúkame: